Září 2011

Moje malá podzimní výzdoba.....

24. září 2011 v 9:26
Všechny vás moc zdravím a přeji krásný víkendík.I já jsem se pustila do podzimní výzdoby.Já osobně podzim mám moc ráda-příroda je krásně barevná.No je to tady-pustila jsem se do šití dýní.Tohle jsou moje první pokusy.Určitě ještě nějaké ušiju-jejich výroba mě moc bavila.

Dáreček pro tetu od manžela.....

21. září 2011 v 19:27
Dnes jsme byly na návštěvě u tety mého manžela.Teta Maruška je člověk s velkým srdcem na pravém místě a já jí mám moc ráda.Po každém setkání sní mi je moc hezky na duši.Můžu si s ní povídat o všech radostech i starostech a taky se neuvěřitelně nasmějeme.Já jsem jí upletla košíček na různé drobnosti do jídelního koutku a taky nový obal na kytičku.To bylo radosti, když sem to tetě předala a jako poděkování jsem dostala mojí oblíbenou pralinkovou bonbonieru.Věřím, že i vy jste dnes měli moc hezký a příjemný den.Já ho měla moc hezký a čokoládově sladký.


Dnes přináším něco pro zamyšlení....

14. září 2011 v 12:37
Přeji vám všem krásný a pohodový den.Tento odkaz poukazuje, že člověk je zázrak sám o sobě..

Háčkovaná prostírka pod čajovou konvici......

12. září 2011 v 16:34
Co na plat,jak už to tak vypadá blíží se podzim a s tím i chladné dny.U nás doma přes chladné počasí frčí bylinkové a ovocné čajíky na zahřátí a protože nejsme žádní troškaři ,vaříme do velké čajové konvičky.A já jsem si pod ní uháčkovala mojí první prostírku.

Pletu a pletu..........

9. září 2011 v 18:34
Už je to tak, propadla jsem dočista pletí z papíru...... je tolik možností a hlavně inspirací, které mě neustále pronásledují.Ještě nemám hotový výrobek a v hlavě se mi už rodí další nápad.No milé děvčata...- nejsem já blázínek?????


Moje tvoření.... do našeho obývacího pokoje..

7. září 2011 v 16:11
Moje milé blogové kamarádky moc vás všechny zdravím.Venku se nám ochladilo a sluníčko se schovala někam za hory...A jak jinak já si krátím volné chvilky ručními pracemi.A tady jsou mé přírustky do našeho bytečku na zvelebení...