Květen 2012

Opět jsem šila panenky a háčkovala kytičky.....

30. května 2012 v 17:47
Všechny vás moc zdravím .Dnes vkládám zase něco z mého tvoření.Šití panenek mě moc baví je to příjemný relax a odpočinek-alspoň tedy pro mě.A po delší odmlce , kdy jsem musela trochu ulevit krční páteři jsem opět vzala háček do ruky a uháčkovala jsem si pár kytiček......Taky jsem se dala pomalu do háčkování malé kabelky pro jednu malou parádnici....tak snad se mi dílko podaří.
Mějte se moooc krásně......

Z naší zahrádky....

27. května 2012 v 15:14
Všechny vás moc zdrávím a děkuji za krásné předešlé komentáře k článečku.Počítač opravdu ted moc nestihám, ale sleduju co je u vás nového a jak tvoříte krásne věci.Taky jsem si dnes s velkým opožděním přidala ocenění od blogové kamarádky Evičky-tímto ti Evi moooc děkuji.A protože jsem se koukala a většina z vás už ho má také -tak ho posílám všem, které příjdou navštívit můj blog a ještě takové nedostali.
Dnes vkládám pár fotek z naší zahrádky.Tak se mějte krásně sluníčkově.......
A tady krásné ocenění od Evičky--ještě jednou velké díky .......

Pletený košíček a srdíčko

16. května 2012 v 18:13
Všechny vás zdravím.Věřím, že se máte všechny moc krásně.Já jsem ve velkém zápřahu a tímto se omlouvám za mou absenci tady na blogu.
Přidávám fotečku z mého posledního tvoření....

Další dvě šité parádnice..

6. května 2012 v 9:06
Poslední dny sezení u počítače trochu šidím.Venku bylo krásné počasí a tak se mi doma moc sedět něchtělo.Na zahrádce se už všechno krásně zelená a začíná kvést.Miluju ty podvečery, kdy si popíjím meduňkový čaj na terase a nechávám se kochat tou krásou přírody.
Vám moc děkuji, že i přes krásné počasí a povinosti, které máte jste si našly chviličku a necháváte mi tady moc krásné komentáře.
Přikládám fotku dvou panenek, které jsem ještě ušila pro děvčátka od mých kamarádek.
Mějte se moooc krásně.......